YGS 1 Bölümleri 2017 4 Yıllık

Değerli ziyaretçiler, sizler için güzel bir içerik oluşturduk. İçeriğimiz ile ilgili sorduğunuz tüm sorular en geç 24 saat içinde cevaplandırılmaktadır. Lütfen yorum bölümünü kullanarak düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın.
Değerli üniversite adayları, zorlu bir süreç geçirdikten sonra iş üniversite tercihleri yapmaya geldi. Sağlıklı bir tercih yapmak, şu ana kadar verdiğiniz emeğin heba olmasını önleyecektir. Bu nedenle bölüm tercihi yapmadan önce her konuyu detaylı araştırmanızı, tercihlerinizi ondan sonra yapmanızı tavsiye ederiz. Hepinize şimdiden başarılar diler, verdiğiniz emeğin karşılığını almanızı temenni ederiz.

YGS 1 puan türü ile öğrenci alan bölümleri sizler için listeledik. YGS 1 bölümleri 2017 uyumludur, yani günceldir. YGS 1 puanınızla aşağıdaki tüm bölümleri tercih edebilirsiniz. YGS 1 bölümleri nelerdir 2017, YGS 1 puanı ile öğrenci alan üniversite bölümleri, YGS 1 ile hangi bölümler tercih edilir, 2017 YGS1 bölümleri.

BÖLÜM ADI
BÖLÜMÜN PUAN TÜRÜ
BÖLÜMÜN EĞİTİM SÜRESİ
Aktüerya
YGS 1
Lisans
Basım Teknolojileri
YGS 1
Lisans
Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri
YGS-1
Lisans
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
YGS 1
Lisans
Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği
YGS1
Lisans
Dijital Oyun Tasarımı
YGS 1
Lisans
Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği
YGS 1
Lisans
Güverte
YGS 1
Lisans
Hava Trafik Kontrol
YGS 1
Lisans
Havacılık Elektrik ve Elektroniği
YGS 1
Lisans
Uçak Elektrik-Elektronik
YGS 1
Lisans
Uçak Gövde-Motor
YGS 1
Lisans
Uçak Gövde-Motor Bakım
YGS-1
LisansGörüldüğü gibi hemen yukarıda YGS-1 puan türü ile öğrenci alan üniversite bölümlerini derledik. Şimdi de YGS1 puanının nasıl hesaplandığına, hangi derslerin daha etkili olduğuna bakalım. YGS 1 puanı hesaplanırken aşağıdaki değerler dikkate alınır.

YGS-1 Puanı Hesaplama
Türkçe testinin etkisi : %20
Matematik Testinin Etkisi: %40,
Sosyal Bilimler Testlerinin Etkisi: %10, 
Fen Bilimleri Testlerinin Etkisi: %30

Tavsiye Edilen En İyi 4 Yıllık YGS 1 Bölümleri 2017
4 yıllık YGS-1 bölümlerinin neredeyse tamamı iyi bölümlerdir. Özellikle denizcilik ile alakalı olanlarında yüksek kazançlar bulunmaktadır.

YGS1 bölümleri 2017, YGS 1 bölümleri 4 yıllık, 4 yıllık YGS1 bölümleri nelerdir, YGS1 puanı ile öğrenci alan 4 yıllık bölümler hangileridir. YGS 1 bölümleri taban puanları nasıldır...

Sitemizi ziyaret eden her kullanıcı yorum yazabilir. Herhangi bir üyelik veya e-posta bilgisi istenmez.
Şayet YORUMLAMA BİÇİMİ bölümünden ''Anonim'' seçerseniz, hiçbir bilginizi yazmak zorunda değilsiniz.

ADI/URL seçerseniz, sadece herhangi bir isim yazarak yorum yazabilirsiniz.

Yorumda Adının çıkmasını isteyenler en üstteki GOOGLE hesabını seçebilirler. Böylece diğer kullanıcılar ile iletişime geçmeleri mümkün olabilir.

NOT: Google sizden robot olmadığınıza dair doğrulama isterse, BEN ROBOT DEĞİLİM yazısının yanındaki kutucuğu işaretleyin. Ek doğrulama isterse de sizden istenen kareleri işaretleyin ve yorumunuzu gönderin.

Her yorum 24 saat içinde yanıtlanır.

© 2014 Bölüm İş İmkanları ve Maaşları - ALL RIGHTS RESERVED
Template By FIANESIA Diberdayakan oleh Blogger