Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Dikey Geçiş Bölümleri 2017

Değerli ziyaretçiler, sizler için güzel bir içerik oluşturduk. İçeriğimiz ile ilgili sorduğunuz tüm sorular en geç 24 saat içinde cevaplandırılmaktadır. Lütfen yorum bölümünü kullanarak düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın.
Sayın okurlar, 2 yıllık Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama bölümü dikey geçiş bölümlerini en güncel haliyle hizmetinize sunduk. Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama dikey geçiş bölümleri 2017 yılı verilerini içermektedir. Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama bölümünden dikey geçiş yapılan 4 yıllık bölümlere bakarak rotanızı belirleyebilir ve DGS ile Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama mezunlarının dikey geçiş yapabildiği aşağıdaki lisans bölümlerinden birine yerleşebilirsiniz.

Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama DGS bölümlerinin güncel olmadığını düşünüyorsanız lütfen yorum bölümü aracılığı ile bize ulaşınız. DGS yani Dikey Geçiş Sınavı ile Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama bölümünden aşağıdaki lisans bölümlerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

DGS (Dikey Geçiş Sınavı) her sene YÖK tarafından düzenlenmektedir. Herhangi 2 yıllık bir önlisans bölümünden mezun olmuş herkes DGS sınavına girerek 4 yıllık bölümlere geçiş imkanı yakalayabilir.

Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Dikey Geçiş Bölümleri
·         Halkla İlişkiler
·         Halkla İlişkiler ve Tanıtım
·         Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
·         Pazarlama
·         Uluslararası Ticaret

Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik Uluslararası Ticaret ve Finans Uluslararası Ticaret ve Finansman Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Uluslararası Ticaret ve Lojistik Uluslararası Ticaret ve Pazarlama

Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama dikey geçiş bölümleri ile ilgili sorularınızı bize çekinmeden sorabilirsiniz. Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama dikey geçiş bölümleri 2017 yılına uygundur yani Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama DGS bölümleri günceldir.

Sitemizi ziyaret eden her kullanıcı yorum yazabilir. Herhangi bir üyelik veya e-posta bilgisi istenmez.
Şayet YORUMLAMA BİÇİMİ bölümünden ''Anonim'' seçerseniz, hiçbir bilginizi yazmak zorunda değilsiniz.

ADI/URL seçerseniz, sadece herhangi bir isim yazarak yorum yazabilirsiniz.

Yorumda Adının çıkmasını isteyenler en üstteki GOOGLE hesabını seçebilirler. Böylece diğer kullanıcılar ile iletişime geçmeleri mümkün olabilir.

NOT: Google sizden robot olmadığınıza dair doğrulama isterse, BEN ROBOT DEĞİLİM yazısının yanındaki kutucuğu işaretleyin. Ek doğrulama isterse de sizden istenen kareleri işaretleyin ve yorumunuzu gönderin.

Her yorum 24 saat içinde yanıtlanır.

© 2014 Bölüm İş İmkanları ve Maaşları - ALL RIGHTS RESERVED
Template By FIANESIA Diberdayakan oleh Blogger