Medya ve İletişim Dikey Geçiş Bölümleri 2017

Değerli ziyaretçiler, sizler için güzel bir içerik oluşturduk. İçeriğimiz ile ilgili sorduğunuz tüm sorular en geç 24 saat içinde cevaplandırılmaktadır. Lütfen yorum bölümünü kullanarak düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın.
Sayın okurlar, 2 yıllık Medya ve İletişim bölümü dikey geçiş bölümlerini en güncel haliyle hizmetinize sunduk. Medya ve İletişim dikey geçiş bölümleri 2017 yılı verilerini içermektedir. Medya ve İletişim bölümünden dikey geçiş yapılan 4 yıllık bölümlere bakarak rotanızı belirleyebilir ve DGS ile Medya ve İletişim mezunlarının dikey geçiş yapabildiği aşağıdaki lisans bölümlerinden birine yerleşebilirsiniz.

Medya ve İletişim DGS bölümlerinin güncel olmadığını düşünüyorsanız lütfen yorum bölümü aracılığı ile bize ulaşınız. DGS yani Dikey Geçiş Sınavı ile Medya ve İletişim bölümünden aşağıdaki lisans bölümlerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

DGS (Dikey Geçiş Sınavı) her sene YÖK tarafından düzenlenmektedir. Herhangi 2 yıllık bir önlisans bölümünden mezun olmuş herkes DGS sınavına girerek 4 yıllık bölümlere geçiş imkanı yakalayabilir.

Medya ve İletişim Dikey Geçiş Bölümleri
--Basın ve Yayın
--Film Tasarımı
--Fotoğraf ve Video 
--Gazetecilik 
--Görsel İletişim 
--Görsel İletişim Tasarımı 
--Görsel Sanatlar 
--Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı 
--İletişim 
--İletişim Bilimleri 
--İletişim Sanatları 
--İletişim Tasarımı 
--İletişim ve Tasarım 
--İletişim Tasarımı ve Yönetimi 
--Medya ve İletişim 
--Medya ve İletişim Sistemleri 
--Sinema ve Dijital Medya 
--Radyo ve Televizyon 
--Radyo, Televizyon ve Sinema 
--Sinema ve Televizyon 
--Televizyon Haberciliği ve Programcılığı 
--Yeni Medya ve Gazetecilik


Medya ve İletişim dikey geçiş bölümleri ile ilgili sorularınızı bize çekinmeden sorabilirsiniz. Medya ve İletişim dikey geçiş bölümleri 2017 yılına uygundur yani Medya ve İletişim DGS bölümleri günceldir.

Sitemizi ziyaret eden her kullanıcı yorum yazabilir. Herhangi bir üyelik veya e-posta bilgisi istenmez.
Şayet YORUMLAMA BİÇİMİ bölümünden ''Anonim'' seçerseniz, hiçbir bilginizi yazmak zorunda değilsiniz.

ADI/URL seçerseniz, sadece herhangi bir isim yazarak yorum yazabilirsiniz.

Yorumda Adının çıkmasını isteyenler en üstteki GOOGLE hesabını seçebilirler. Böylece diğer kullanıcılar ile iletişime geçmeleri mümkün olabilir.

NOT: Google sizden robot olmadığınıza dair doğrulama isterse, BEN ROBOT DEĞİLİM yazısının yanındaki kutucuğu işaretleyin. Ek doğrulama isterse de sizden istenen kareleri işaretleyin ve yorumunuzu gönderin.

Her yorum 24 saat içinde yanıtlanır.

© 2014 Bölüm İş İmkanları ve Maaşları - ALL RIGHTS RESERVED
Template By FIANESIA Diberdayakan oleh Blogger