Lojistik Bölümü Dikey Geçiş Bölümleri 2017

Değerli ziyaretçiler, sizler için güzel bir içerik oluşturduk. İçeriğimiz ile ilgili sorduğunuz tüm sorular en geç 24 saat içinde cevaplandırılmaktadır. Lütfen yorum bölümünü kullanarak düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın.
Sayın okurlar, 2 yıllık Lojistik bölümü dikey geçiş bölümlerini en güncel haliyle hizmetinize sunduk. Lojistik dikey geçiş bölümleri 2017 yılı verilerini içermektedir. Lojistik bölümünden dikey geçiş yapılan 4 yıllık bölümlere bakarak rotanızı belirleyebilir ve DGS ile Lojistik mezunlarının dikey geçiş yapabildiği aşağıdaki lisans bölümlerinden birine yerleşebilirsiniz.

Lojistik DGS bölümlerinin güncel olmadığını düşünüyorsanız lütfen yorum bölümü aracılığı ile bize ulaşınız. DGS yani Dikey Geçiş Sınavı ile Lojistik bölümünden aşağıdaki lisans bölümlerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

DGS (Dikey Geçiş Sınavı) her sene YÖK tarafından düzenlenmektedir. Herhangi 2 yıllık bir önlisans bölümünden mezun olmuş herkes DGS sınavına girerek 4 yıllık bölümlere geçiş imkanı yakalayabilir.

Lojistik Dikey Geçiş Bölümleri
--Havacılık Yönetimi 
--İşletme
--İşletme Yönetimi 
--Lojistik
--Lojistik Yönetimi
--Teknoloji ve Bilgi Yönetimi 
--Ulaştırma ve Lojistik 
--Ulaştırma ve Lojistik Yönetimi 
--Uluslararası Finans
--Uluslararası Finans ve Bankacılık 
--Uluslararası Lojistik
--Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık 
--Uluslararası Lojistik Yönetimi
--Uluslararası Ticaret, Lojistik ve İşletmecilik 
--Uluslararası Ticaret
--Uluslararası Ticaret ve Lojistik 
--Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi


Lojistik dikey geçiş bölümleri ile ilgili sorularınızı bize çekinmeden sorabilirsiniz. Lojistik dikey geçiş bölümleri 2017 yılına uygundur yani Lojistik DGS bölümleri günceldir.

Sitemizi ziyaret eden her kullanıcı yorum yazabilir. Herhangi bir üyelik veya e-posta bilgisi istenmez.
Şayet YORUMLAMA BİÇİMİ bölümünden ''Anonim'' seçerseniz, hiçbir bilginizi yazmak zorunda değilsiniz.

ADI/URL seçerseniz, sadece herhangi bir isim yazarak yorum yazabilirsiniz.

Yorumda Adının çıkmasını isteyenler en üstteki GOOGLE hesabını seçebilirler. Böylece diğer kullanıcılar ile iletişime geçmeleri mümkün olabilir.

NOT: Google sizden robot olmadığınıza dair doğrulama isterse, BEN ROBOT DEĞİLİM yazısının yanındaki kutucuğu işaretleyin. Ek doğrulama isterse de sizden istenen kareleri işaretleyin ve yorumunuzu gönderin.

Her yorum 24 saat içinde yanıtlanır.

© 2014 Bölüm İş İmkanları ve Maaşları - ALL RIGHTS RESERVED
Template By FIANESIA Diberdayakan oleh Blogger