Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Dikey Geçiş Bölümleri 2017

Değerli ziyaretçiler, sizler için güzel bir içerik oluşturduk. İçeriğimiz ile ilgili sorduğunuz tüm sorular en geç 24 saat içinde cevaplandırılmaktadır. Lütfen yorum bölümünü kullanarak düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın.
Sayın okurlar, 2 yıllık Kuyumculuk ve Takı Tasarımı bölümü dikey geçiş bölümlerini en güncel haliyle hizmetinize sunduk. Kuyumculuk ve Takı Tasarımı dikey geçiş bölümleri 2017 yılı verilerini içermektedir. Kuyumculuk ve Takı Tasarımı bölümünden dikey geçiş yapılan 4 yıllık bölümlere bakarak rotanızı belirleyebilir ve DGS ile Kuyumculuk ve Takı Tasarımı mezunlarının dikey geçiş yapabildiği aşağıdaki lisans bölümlerinden birine yerleşebilirsiniz.

Kuyumculuk ve Takı Tasarımı DGS bölümlerinin güncel olmadığını düşünüyorsanız lütfen yorum bölümü aracılığı ile bize ulaşınız. DGS yani Dikey Geçiş Sınavı ile Kuyumculuk ve Takı Tasarımı bölümünden aşağıdaki lisans bölümlerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

DGS (Dikey Geçiş Sınavı) her sene YÖK tarafından düzenlenmektedir. Herhangi 2 yıllık bir önlisans bölümünden mezun olmuş herkes DGS sınavına girerek 4 yıllık bölümlere geçiş imkanı yakalayabilir.

Kuyumculuk ve Takı Tasarımı Dikey Geçiş Bölümleri
--Aksesuar Tasarımı
--Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı 
--Mücevherat Mühendisliği
--Takı Teknolojisi ve Tasarımı 
--Takı Tasarımı


Kuyumculuk ve Takı Tasarımı dikey geçiş bölümleri ile ilgili sorularınızı bize çekinmeden sorabilirsiniz. Kuyumculuk ve Takı Tasarımı dikey geçiş bölümleri 2017 yılına uygundur yani Kuyumculuk ve Takı Tasarımı DGS bölümleri günceldir.

Sitemizi ziyaret eden her kullanıcı yorum yazabilir. Herhangi bir üyelik veya e-posta bilgisi istenmez.
Şayet YORUMLAMA BİÇİMİ bölümünden ''Anonim'' seçerseniz, hiçbir bilginizi yazmak zorunda değilsiniz.

ADI/URL seçerseniz, sadece herhangi bir isim yazarak yorum yazabilirsiniz.

Yorumda Adının çıkmasını isteyenler en üstteki GOOGLE hesabını seçebilirler. Böylece diğer kullanıcılar ile iletişime geçmeleri mümkün olabilir.

NOT: Google sizden robot olmadığınıza dair doğrulama isterse, BEN ROBOT DEĞİLİM yazısının yanındaki kutucuğu işaretleyin. Ek doğrulama isterse de sizden istenen kareleri işaretleyin ve yorumunuzu gönderin.

Her yorum 24 saat içinde yanıtlanır.

© 2014 Bölüm İş İmkanları ve Maaşları - ALL RIGHTS RESERVED
Template By FIANESIA Diberdayakan oleh Blogger