Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi Dikey Geçiş Bölümleri 2017

Değerli ziyaretçiler, sizler için güzel bir içerik oluşturduk. İçeriğimiz ile ilgili sorduğunuz tüm sorular en geç 24 saat içinde cevaplandırılmaktadır. Lütfen yorum bölümünü kullanarak düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın.
Sayın okurlar, 2 yıllık Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi bölümü dikey geçiş bölümlerini en güncel haliyle hizmetinize sunduk. Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi dikey geçiş bölümleri 2017 yılı verilerini içermektedir. Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi bölümünden dikey geçiş yapılan 4 yıllık bölümlere bakarak rotanızı belirleyebilir ve DGS ile Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi mezunlarının dikey geçiş yapabildiği aşağıdaki lisans bölümlerinden birine yerleşebilirsiniz.

Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi DGS bölümlerinin güncel olmadığını düşünüyorsanız lütfen yorum bölümü aracılığı ile bize ulaşınız. DGS yani Dikey Geçiş Sınavı ile Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi bölümünden aşağıdaki lisans bölümlerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

DGS (Dikey Geçiş Sınavı) her sene YÖK tarafından düzenlenmektedir. Herhangi 2 yıllık bir önlisans bölümünden mezun olmuş herkes DGS sınavına girerek 4 yıllık bölümlere geçiş imkanı yakalayabilir.

Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi Dikey Geçiş Bölümleri
--Havacılık Yönetimi
-- İşletme
--İşletme Yönetimi 
--Lojistik
--Lojistik Yönetimi 
--Seyahat İşletmeciliği
--Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği 
--Teknoloji ve Bilgi Yönetimi
--Ulaştırma ve Lojistik 
--Ulaştırma ve Lojistik Yönetimi 
--Uluslararası Lojistik
--Turizm İşletmeciliği


Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi dikey geçiş bölümleri ile ilgili sorularınızı bize çekinmeden sorabilirsiniz. Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi dikey geçiş bölümleri 2017 yılına uygundur yani Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi DGS bölümleri günceldir.

Sitemizi ziyaret eden her kullanıcı yorum yazabilir. Herhangi bir üyelik veya e-posta bilgisi istenmez.
Şayet YORUMLAMA BİÇİMİ bölümünden ''Anonim'' seçerseniz, hiçbir bilginizi yazmak zorunda değilsiniz.

ADI/URL seçerseniz, sadece herhangi bir isim yazarak yorum yazabilirsiniz.

Yorumda Adının çıkmasını isteyenler en üstteki GOOGLE hesabını seçebilirler. Böylece diğer kullanıcılar ile iletişime geçmeleri mümkün olabilir.

NOT: Google sizden robot olmadığınıza dair doğrulama isterse, BEN ROBOT DEĞİLİM yazısının yanındaki kutucuğu işaretleyin. Ek doğrulama isterse de sizden istenen kareleri işaretleyin ve yorumunuzu gönderin.

Her yorum 24 saat içinde yanıtlanır.

© 2014 Bölüm İş İmkanları ve Maaşları - ALL RIGHTS RESERVED
Template By FIANESIA Diberdayakan oleh Blogger