Emlak ve Emlak Yönetimi Dikey Geçiş Bölümleri 2017

Değerli ziyaretçiler, sizler için güzel bir içerik oluşturduk. İçeriğimiz ile ilgili sorduğunuz tüm sorular en geç 24 saat içinde cevaplandırılmaktadır. Lütfen yorum bölümünü kullanarak düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın.
Sayın okurlar, 2 yıllık Emlak ve Emlak Yönetimi bölümü dikey geçiş bölümlerini en güncel haliyle hizmetinize sunduk. Emlak ve Emlak Yönetimi dikey geçiş bölümleri 2017 yılı verilerini içermektedir. Emlak ve Emlak Yönetimi bölümünden dikey geçiş yapılan 4 yıllık bölümlere bakarak rotanızı belirleyebilir ve DGS ile Emlak ve Emlak Yönetimi mezunlarının dikey geçiş yapabildiği aşağıdaki lisans bölümlerinden birine yerleşebilirsiniz.

Emlak ve Emlak Yönetimi DGS bölümlerinin güncel olmadığını düşünüyorsanız lütfen yorum bölümü aracılığı ile bize ulaşınız. DGS yani Dikey Geçiş Sınavı ile Emlak ve Emlak Yönetimi bölümünden aşağıdaki lisans bölümlerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

DGS (Dikey Geçiş Sınavı) her sene YÖK tarafından düzenlenmektedir. Herhangi 2 yıllık bir önlisans bölümünden mezun olmuş herkes DGS sınavına girerek 4 yıllık bölümlere geçiş imkanı yakalayabilir.

Emlak ve Emlak Yönetimi Dikey Geçiş Bölümleri
·         Gayrimenkul ve Varlık Değerleme
·         İşletme
·         İşletme Bilgi Yönetimi
·         İşletme Enformatiği
·         İşletme Yönetimi
·         İşletme--Ekonomi
·         Tapu Kadastro


Emlak ve Emlak Yönetimi dikey geçiş bölümleri ile ilgili sorularınızı bize çekinmeden sorabilirsiniz. Emlak ve Emlak Yönetimi dikey geçiş bölümleri 2017 yılına uygundur yani Emlak ve Emlak Yönetimi DGS bölümleri günceldir.

Sitemizi ziyaret eden her kullanıcı yorum yazabilir. Herhangi bir üyelik veya e-posta bilgisi istenmez.
Şayet YORUMLAMA BİÇİMİ bölümünden ''Anonim'' seçerseniz, hiçbir bilginizi yazmak zorunda değilsiniz.

ADI/URL seçerseniz, sadece herhangi bir isim yazarak yorum yazabilirsiniz.

Yorumda Adının çıkmasını isteyenler en üstteki GOOGLE hesabını seçebilirler. Böylece diğer kullanıcılar ile iletişime geçmeleri mümkün olabilir.

NOT: Google sizden robot olmadığınıza dair doğrulama isterse, BEN ROBOT DEĞİLİM yazısının yanındaki kutucuğu işaretleyin. Ek doğrulama isterse de sizden istenen kareleri işaretleyin ve yorumunuzu gönderin.

Her yorum 24 saat içinde yanıtlanır.

© 2014 Bölüm İş İmkanları ve Maaşları - ALL RIGHTS RESERVED
Template By FIANESIA Diberdayakan oleh Blogger