Deniz ve Liman İşletmeciliği Dikey Geçiş Bölümleri 2017

Değerli ziyaretçiler, sizler için güzel bir içerik oluşturduk. İçeriğimiz ile ilgili sorduğunuz tüm sorular en geç 24 saat içinde cevaplandırılmaktadır. Lütfen yorum bölümünü kullanarak düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın.
Sayın okurlar, 2 yıllık Deniz ve Liman İşletmeciliği bölümü dikey geçiş bölümlerini en güncel haliyle hizmetinize sunduk. Deniz ve Liman İşletmeciliği dikey geçiş bölümleri 2017 yılı verilerini içermektedir. Deniz ve Liman İşletmeciliği bölümünden dikey geçiş yapılan 4 yıllık bölümlere bakarak rotanızı belirleyebilir ve DGS ile Deniz ve Liman İşletmeciliği mezunlarının dikey geçiş yapabildiği aşağıdaki lisans bölümlerinden birine yerleşebilirsiniz.

Deniz ve Liman İşletmeciliği DGS bölümlerinin güncel olmadığını düşünüyorsanız lütfen yorum bölümü aracılığı ile bize ulaşınız. DGS yani Dikey Geçiş Sınavı ile Deniz ve Liman İşletmeciliği bölümünden aşağıdaki lisans bölümlerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

DGS (Dikey Geçiş Sınavı) her sene YÖK tarafından düzenlenmektedir. Herhangi 2 yıllık bir önlisans bölümünden mezun olmuş herkes DGS sınavına girerek 4 yıllık bölümlere geçiş imkanı yakalayabilir.

Deniz ve Liman İşletmeciliği Dikey Geçiş Bölümleri
·         Deniz İşletmeciliği ve Yönetimi
·         Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği
·         Denizcilik İşletmeleri Yönetimi
·         Güverte
·         İşletme
·         İşletme Yönetimi
·         Lojistik
·         Lojistik Yönetimi
·         Ulaştırma ve Lojistik
·         Ulaştırma ve Lojistik Yönetimi
·         Uluslararası Lojistik
·         Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık
·         Uluslararası Lojistik Yönetimi
·         Uluslararası Ticaret
·         Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik
·         Uluslararası Ticaret ve Lojistik


Deniz ve Liman İşletmeciliği dikey geçiş bölümleri ile ilgili sorularınızı bize çekinmeden sorabilirsiniz. Deniz ve Liman İşletmeciliği dikey geçiş bölümleri 2017 yılına uygundur yani Deniz ve Liman İşletmeciliği DGS bölümleri günceldir.

2 yorum

ösym sitesinde geçebilceğimiz bölümler sadece 6 tane ama burda fazla onu anlamadım

Merhaba qwertty,
Google'dan, deniz ve liman işletmeciliği dgs geçiş bölümleri 2016 şeklinde arama yaparsanız güncel bilgilere ulaşırsınız. Bölümün dikey geçiş bölümleri Google'dan aratıldığında ÖSYM'nin eski sayfaları da çıkıyor. Sizin bakmanız gereken başlık küçük harflerle yazılmış. Sizin 6 bölüm var dediğiniz 2013 bilgileridir. Sitemizde kopyalama engeli var; ama yine de linki de bırakıyorum buraya. Eğer Google'dan ulaşamazsanız bu linki adres çubuğuna yazarsınız.
http://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2016/DGS/Tablo_2_13062016.pdf

Sitemizi ziyaret eden her kullanıcı yorum yazabilir. Herhangi bir üyelik veya e-posta bilgisi istenmez.
Şayet YORUMLAMA BİÇİMİ bölümünden ''Anonim'' seçerseniz, hiçbir bilginizi yazmak zorunda değilsiniz.

ADI/URL seçerseniz, sadece herhangi bir isim yazarak yorum yazabilirsiniz.

Yorumda Adının çıkmasını isteyenler en üstteki GOOGLE hesabını seçebilirler. Böylece diğer kullanıcılar ile iletişime geçmeleri mümkün olabilir.

NOT: Google sizden robot olmadığınıza dair doğrulama isterse, BEN ROBOT DEĞİLİM yazısının yanındaki kutucuğu işaretleyin. Ek doğrulama isterse de sizden istenen kareleri işaretleyin ve yorumunuzu gönderin.

Her yorum 24 saat içinde yanıtlanır.

© 2014 Bölüm İş İmkanları ve Maaşları - ALL RIGHTS RESERVED
Template By FIANESIA Diberdayakan oleh Blogger