Coğrafi Bilgi Sistemleri Dikey Geçiş Bölümleri 2017

Değerli ziyaretçiler, sizler için güzel bir içerik oluşturduk. İçeriğimiz ile ilgili sorduğunuz tüm sorular en geç 24 saat içinde cevaplandırılmaktadır. Lütfen yorum bölümünü kullanarak düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın.
Sayın okurlar, 2 yıllık Coğrafi Bilgi Sistemleri bölümü dikey geçiş bölümlerini en güncel haliyle hizmetinize sunduk. Coğrafi Bilgi Sistemleri dikey geçiş bölümleri 2017 yılı verilerini içermektedir. Coğrafi Bilgi Sistemleri bölümünden dikey geçiş yapılan 4 yıllık bölümlere bakarak rotanızı belirleyebilir ve DGS ile Coğrafi Bilgi Sistemleri mezunlarının dikey geçiş yapabildiği aşağıdaki lisans bölümlerinden birine yerleşebilirsiniz.

Coğrafi Bilgi Sistemleri DGS bölümlerinin güncel olmadığını düşünüyorsanız lütfen yorum bölümü aracılığı ile bize ulaşınız. DGS yani Dikey Geçiş Sınavı ile Coğrafi Bilgi Sistemleri bölümünden aşağıdaki lisans bölümlerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

DGS (Dikey Geçiş Sınavı) her sene YÖK tarafından düzenlenmektedir. Herhangi 2 yıllık bir önlisans bölümünden mezun olmuş herkes DGS sınavına girerek 4 yıllık bölümlere geçiş imkanı yakalayabilir.

Coğrafi Bilgi Sistemleri Dikey Geçiş Bölümleri
·         Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri
·         Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
·         Bilgisayar--Enformatik
·         Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri
·         Geomatik Mühendisliği
·         Şehir ve Bölge Planlama
·         Jeoloji Mühendisliği
·         Harita Mühendisliği


Coğrafi Bilgi Sistemleri dikey geçiş bölümleri ile ilgili sorularınızı bize çekinmeden sorabilirsiniz. Coğrafi Bilgi Sistemleri dikey geçiş bölümleri 2017 yılına uygundur yani Coğrafi Bilgi Sistemleri DGS bölümleri günceldir.

Sitemizi ziyaret eden her kullanıcı yorum yazabilir. Herhangi bir üyelik veya e-posta bilgisi istenmez.
Şayet YORUMLAMA BİÇİMİ bölümünden ''Anonim'' seçerseniz, hiçbir bilginizi yazmak zorunda değilsiniz.

ADI/URL seçerseniz, sadece herhangi bir isim yazarak yorum yazabilirsiniz.

Yorumda Adının çıkmasını isteyenler en üstteki GOOGLE hesabını seçebilirler. Böylece diğer kullanıcılar ile iletişime geçmeleri mümkün olabilir.

NOT: Google sizden robot olmadığınıza dair doğrulama isterse, BEN ROBOT DEĞİLİM yazısının yanındaki kutucuğu işaretleyin. Ek doğrulama isterse de sizden istenen kareleri işaretleyin ve yorumunuzu gönderin.

Her yorum 24 saat içinde yanıtlanır.

© 2014 Bölüm İş İmkanları ve Maaşları - ALL RIGHTS RESERVED
Template By FIANESIA Diberdayakan oleh Blogger