Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon Dikey Geçiş Bölümleri 2017

Değerli ziyaretçiler, sizler için güzel bir içerik oluşturduk. İçeriğimiz ile ilgili sorduğunuz tüm sorular en geç 24 saat içinde cevaplandırılmaktadır. Lütfen yorum bölümünü kullanarak düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın.
Sayın okurlar, 2 yıllık Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon bölümü dikey geçiş bölümlerini en güncel haliyle hizmetinize sunduk. Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon dikey geçiş bölümleri 2017 yılı verilerini içermektedir. Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon bölümünden dikey geçiş yapılan 4 yıllık bölümlere bakarak rotanızı belirleyebilir ve DGS ile Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon mezunlarının dikey geçiş yapabildiği aşağıdaki lisans bölümlerinden birine yerleşebilirsiniz.

Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon DGS bölümlerinin güncel olmadığını düşünüyorsanız lütfen yorum bölümü aracılığı ile bize ulaşınız. DGS yani Dikey Geçiş Sınavı ile Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon bölümünden aşağıdaki lisans bölümlerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

DGS (Dikey Geçiş Sınavı) her sene YÖK tarafından düzenlenmektedir. Herhangi 2 yıllık bir önlisans bölümünden mezun olmuş herkes DGS sınavına girerek 4 yıllık bölümlere geçiş imkanı yakalayabilir.

Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon Dikey Geçiş Bölümleri
Çizgi Film (Animasyon)
Çizgi Film ve Animasyon
Fotoğraf ve Video
Görsel İletişim
Görsel İletişim Tasarımı
Görsel Sanatlar
Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı
Grafik
Grafik Tasarım
Grafik Tasarımı
İletişim Tasarımı
İletişim ve Tasarım
Medya ve İletişim
Medya ve İletişim Sistemleri
Reklam Tasarımı ve İletişimi
Reklamcılık
Yazılım Mühendisliği
Yeni Medya
Yeni Medya ve Gazetecilik


Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon dikey geçiş bölümleri ile ilgili sorularınızı bize çekinmeden sorabilirsiniz. Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon dikey geçiş bölümleri 2017 yılına uygundur yani Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon DGS bölümleri günceldir.

Sitemizi ziyaret eden her kullanıcı yorum yazabilir. Herhangi bir üyelik veya e-posta bilgisi istenmez.
Şayet YORUMLAMA BİÇİMİ bölümünden ''Anonim'' seçerseniz, hiçbir bilginizi yazmak zorunda değilsiniz.

ADI/URL seçerseniz, sadece herhangi bir isim yazarak yorum yazabilirsiniz.

Yorumda Adının çıkmasını isteyenler en üstteki GOOGLE hesabını seçebilirler. Böylece diğer kullanıcılar ile iletişime geçmeleri mümkün olabilir.

NOT: Google sizden robot olmadığınıza dair doğrulama isterse, BEN ROBOT DEĞİLİM yazısının yanındaki kutucuğu işaretleyin. Ek doğrulama isterse de sizden istenen kareleri işaretleyin ve yorumunuzu gönderin.

Her yorum 24 saat içinde yanıtlanır.

© 2014 Bölüm İş İmkanları ve Maaşları - ALL RIGHTS RESERVED
Template By FIANESIA Diberdayakan oleh Blogger